پنجشنبه 02 خرداد 1398
فرماندارتنگستان :کاهش نرخ بیکاری درتنگستان دغدغه مسئولان است (کدخبر: 4844)
فرماندارتنگستان :کاهش نرخ بیکاری درتنگستان دغدغه مسئولان است


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان  فرماندار تنگستان  در نشست شورای اداری شهرستان تنگستان افزود: این نرخ بیکاری بالاترین رقم در استان بوشهر است.
عبدالحسن رفیعی پورفرماندار تنگستان  بیان کرد: با وجود اینکه در شهرستان تنگستان صنایع پائین دست نفت و گاز وجود ندارد اما تاکنون 280 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی در این شهرستان پرداخت شده است.
فرماندار  تنگستان  اضافه کرد: شهرستان تنگستان در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی رتبه سوم استان بوشهر را دارد.
وی یادآور شد: پنج هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار در حوزه تجاری بندر دلوار سرمایه گذاری شده است.
این مقام عالی دولت در تنگستان خاطر نشان کرد: با وجود همه مشکلات ولی کارها و پروژه های بزرگی در این شهرستان شامل جاده، بزرگراه بوشهر- دلوار- دیر، بزرگراه اهرم - برازجان، سد خائیز، فاز دوم بیمارستان اهرم و ایستگاه برق فوق توزیع دلوار اجرا شده است.
وی  اضافه کرد: وجود مدرسه های تخریبی از مهمترین دغدغه های مردم شهرستان تنگستان به شمار می رود.
رفیعی پور  یادآور شد: دردولت تدبیر و امید بیش از30 مدرسه نوسازی واحداث و10 واحد دیگر آموزشی در حال احداث و یا عملیات اجرایی آنها بزودی آغاز می شود.
فرماندار تنگستان، احداث بیش از50 زمین چمن مصنوعی ورزشی فوتبال را از جمله دیگر دستاوردهای دولت تدبیرو امید در شهرستان تنگستان عنوان کرد.
وی افزد: درحوزه عمران شهری و روستایی شهرداران و دهیاران با وجود مشکلات مالی کارهای بسیار خوبی در بحث آسفالت روستایی انجام و موجب رضایتمندی در روستاها شده است.
این مقام عالی دولت در تنگستان بیان کرد: بیشترین دغدغه در بخش دلوار موضوع آب است که این یک مشکل 10 ساله در این شهرستان که تلاش شده با نصب کنتور و راه اندازی بیش از پنج تانکر آبرسانی تلاش شده تا حدودی این مشکل را برطرف کرد.
وی یادآور شد: افزایش سهمیه ورودی آب شهرستان، نوسازی شبکه های انتقال وسهمیه ورودی آب از جمله کارهایی است که در این شهرستان انجام شده است.
فرماندار تنگستان گفت: حوزه شیلات وگردشگری از دیگر قابلیت های این شهرستان است.
رفیعی پور  یادآور شد: بزودی هزار میلیارد ریال در حوزه برق خورشیدی در شهرستان تنگستان سرمایه گذاری می شود.
فرماندار تنگستان  اضافه کرد: در منطقه گردشگری آب معدنی شهر اهرم کارهای بسیار خوبی که می تواند در توسعه وعمران شهری مثمر ثمر باشد، انجام شده است.
وی افزود: در سال 97 بیش از 280 میلیارد ریال در حوزه بهداشت ودرمان شهرستان تنگستان در بخش های بیمارستان اهرم، خانه های بهداشت و احداث پانسیون پزشکان انجام شده است
منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1398/2/23 17:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )