پنجشنبه 02 خرداد 1398
فرماندار تنگستان : دولت تدبیر و امید رسیدگی به خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه کار خود قرار داده است (کدخبر: 4412)
فرماندار تنگستان : دولت تدبیر و امید رسیدگی به خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه کار خود قرار داده استنشست فرماندار تنگستان با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران  استان بوشهر در محل فرمانداری  برگزارشد  و در این نشست عبدالحسن رفیعی  پور فرماندار شهرستان تنگستان  با اشاره به عظمت شهدا و ایثارگران اظهار داشت : عظمت وعزت امروز مسلمین مرهون خونهای پاک شهداست و امروز به برکت فداکاریهای شهدا ایران اسلامی از امنیت کامل برخوردار است.
فرماندار تنگستان تصریح  کرد : راز ایجاد وتشکیل وماندگاری انقلاب اسلامی ، ایثارگران ، جانبازان و آزادگان  هستند واگر فداکاریها وایثارگریهای این عزیزان نبود چه بسا دشمنان قسم خورده کشور بر این مملکت غلبه می یافتند.
این مقام عالی دولت درتنگستان با تاکید بر لزوم رسیدگی به خانواده های شهدا افزود : خانواده های شهدا عزیزانی هستند که با نثار فرزندان ، شوهران ، برادران واهل خانواده خود درخت تنومند اسلام را آبیاری کردند واز تکرار عاشورایی دیگر جلوگیری نمودند و امروز وظیفه ماست که به این عزیزان رسیدگی کنیم و در جهت مرتفع نمودن مشکلات آنان تلاش کنیم .
وی افزود : دولت تدبیر و امید رسیدگی به خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه کار خود قرار داده است و توجه ویژه و خاصی به این قشر عزیز از جامعه اسلامی دارد.
رفیعی پور ساماندهی گلزار شهدا را از جمله مسائلی دانست که باید بطور ویژه و خاص به آن توجه نمود.  وی در این خصوص تصریح کرد: کم و بیش اقداماتی در راستای ساماندهی گلزار شهدا در سطح شهرستان  به انجام رسیده است ولی نیاز است این اقدام در آینده بصورت پررنگ تری جلوه نماید
منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1397/9/13 19:14        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )