پنجشنبه 02 خرداد 1398
فرماندار تنگستان : اعضای شورا باید در حل مسائل کلان و مهم شهر آباد اتفاق نظر داشته باشند (کدخبر: 4399)
فرماندار تنگستان : اعضای شورا باید در حل مسائل کلان و مهم شهر آباد  اتفاق نظر داشته باشند 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نشست فرماندار تنگستان  با شهر دار، رئیس واعضای شورای شهر آباد پیرامون رفع مسائل و مشکلات شهری  برگزار شد.
عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان در این نشست با تاکيد بر اينکه همواره مجموعه فرمانداري با قوت در کنار نمايندگان مردم در پارلمان شهري حضور داشته و از تصمیمات و لوایح مبتنی بر قانون شوراهای اسلامی شهر حمایت کرده، اظهارداشت : مردم از اعضاي شوراي شهر انتظار دارند و هدف ما نيز کمک به شوراي شهر و شهرداري است تا انتظارات شهروندان محقق شود.
فرماندار تنگستان  افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و اعضای شورا به عنوان نمایندگان مردم نباید اقدامی کنند که موجب دلسردی شهروندان شود.
این مقام عالی دولت در تنگستان  تصريح کرد: اعضای شورا باید در حل مسائل کلان و مهم شهر آباد  اتفاق نظر داشته باشند و اميدواريم با وفاق و همدلی قدم های بزرگی برای شهر و شهروندان آباد برداشته شود.
وي با اشاره به اينکه  اگر موفقيتي حاصل شود اين موفقيت بنام شوراي شهر ثبت خواهد شد و اين امر نشاندهنده اهميت انسجام و وحدت بين اعضاي شوراي شهر است.
شهردار و اعضای شورای شهر آباد ضمن ارائه مسائل و مشکلات حوزه شهری خواستار توجه بیشتر فرماندار و مدیران استان به شهر آباد شدند.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1397/9/12 18:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )