پنجشنبه 02 خرداد 1398
فرماندار تنگستان :آموزش و پرورش،اولویت اصلی من در تنگستان است (کدخبر: 4381)
فرماندار تنگستان :آموزش و پرورش،اولویت اصلی من در تنگستان است
 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری  تنگستان؛ عبدالحسین رفیعی پور فرماندارتنگستان در جلسه با شورای معاونین آموزش و پرورش تنگستان با مهم برشمردن جایگاه آموزش و پرورش گفت:زیربنای توسعه و تامین نیروی انسانی کارآمد و خلاق،آموزش و پرورش است؛به همین جهت اولویت من در تنگستان،توجه به این نهاد و ارتقای جایگاه آن است.
ایشان باتوجه به رتبه های ارزشمندی که آموزش و پرورش تنگستان در سال گذشته در مسابقات آموزشی ،پرورشی ، تربیت بدنی،هم چنین قبولی های دوره روزانه کنکور داشته است،بهره مندی از این ظرفیت و قابلیت را بااهمیت برشمرد و از مدیر آموزش و پرورش خواست با برنامه ریزی دقیق و چارچوب مند،زمینه رشد و بالندگی دانش آموزان را بیش از پیش فراهم نمایند.

فرماندار تنگستان،بهترین وسیله برای تبلیغ نظام و دولت تدبیر و امید را کمک به آموزش و پرورش دانستند و گفتند هرقدر از آموزش و پرورش حمایت شود و امکانات و تجهیزات بیشتری در اختیار مدارس قرار گیرد،معلمان با شوق و رغبت بیشتری در کلاس درس حاضر می شوند و جذب و جلب رضایت دانش آموزان و اولیای آن ها باعث دلگرمی و امید آن ها به نظام جمهوری اسلامی و دولت می شود.

رفیعی پور بر مشارکت و همکاری دیگر نهادها و ادارات با آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت می کوشیم تا با حمایت شوراها، شهرداری و دهیاری ها،بخشی از مشکلات آموزش و پرورش را رفع کنیم.

رییس شورای آموزش و پرورش تنگستان در ادامه تصریح کرد:آمار مدارس تخریبی و دیگر مشکلاتی که آموزش و پرورش تنگستان دارد،نیازمند تلاش و کار مجدانه و پیگیری های مداوم است .

ایشان ادامه داد:اولویت ما برای ساخت مدارس تخریبی و سایر تجهیزات آموزشی مورد نیاز مدارس،نظر کارشناسی مدیریت آموزش و پرورش است و سعی می کنیم با حفظ عدالت نسبت به رفع مشکلات آموزش و پرورش در بحث نوسازی و بازسازی مدارس گام برداریم.

فرماندار تنگستان،شورای آموزش و پرورش را ظرفیت مناسبی برای اخذ تصمیمات کلان و راهبردی و ترسیم نقشه راه آموزش و پرورش دانست و بر اجرای مصوبات آموزش و پرورش تاکید نمود.

ایشان در خصوص پرداخت بدهی های مدارس در زمینه آب، برق،گاز و... گفت :این پرداخت ها باید در فرایندی معقول صورت گیردو هیچ اداره ای حق قطع آب و برق مدارس را ندارد.ضمن اینکه برنامه دولت از آغاز سال تحصیلی جدید،عدم دریافت هزینه برق مصرفی مدارس است.
در ابتدای جلسه،حسین
پولادیان،مدیر آموزش و پرورش تنگستان،گزارشی از فعالیت ها، اقدامات و موفقیت های  آموزش و پرورش تنگستان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶را ارائه دادو مهم ترین چالش ها و مشکلات فراروی این اداره را به سمع فرماندار رسانید.
   1397/9/6 22:04        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )