پنجشنبه 02 خرداد 1398
فرماندار تنگستان : 132 واحد مسکونی جهت مدد جویان کمیته امدادامام (ره) در شهرستان احداث می شود (کدخبر: 4372)
فرماندار تنگستان : 132 واحد مسکونی جهت مدد جویان کمیته امدادامام (ره) در شهرستان  احداث می شود


عبدالحسن رفیعی پور فرماندارتنگستان درآئین کنگ زنی 132واحد مسکن محرومان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان که با حضور  امام جمعه اهرم و اعضای شورای اداری شهرستان انجام شد  ضمن تبریک میلاد باسعادت آخرین پیام آورالهی حضرت ختمی مرتبت محمدبن مصطفی(ص)وحضرت امام جعفرصادق(ع)اظهارداشت:یکی ازدغدغه های محرومین بحث  مسکن بوده و سیاست های  نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید  رفع محرومیت و فقر زادیی از جامعه می باشد .
فرماندارتنگستان تصریح کرد:امروزشاهد اجرایی شدن آئین احداث1000واحد مسکن محرومین تحت پوشش کمیته امداد امام (ره)دراستان هستیم. اجرای این پروژه  از درایت وتدابیر آقای گراوند استاندار محترم بوشهر می باشد.
این مقام عالی  دولت درشهرستان تنگستان خاطرنشان کرد:براساس تفاهم  نامه ای که استاندار محترم  با کمیته امداد امام (ره) منعقد نموده 1000واحد مسکونی برای محرومین در استان احداث خواهد شد که از این تعداد 132 واحد مسکونی سهم  تنگستان است که در بخش مرکزی و دلواربا نظارتی که انجام می شود با کیفیت خوب در کمترین زمان ممکن احداث وتحویل محرومین خواهد شد و ۱۱۰ جهیزیه نیز با عنایت استاندار محترم تحویل زوجین تحت پوشش کمیته امداد تنگستان خواهد شد
منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1397/9/4 19:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )