پنجشنبه 02 خرداد 1398
سرپرست فرمانداری تنگستان گفت: با هدف برطرف کردن نقاط حادثه ‌خیز 55 میلیارد ریال برای بهسازی جاده ساحلی این شهرستان اختصاص یافت. (کدخبر: 4310)
سرپرست فرمانداری تنگستان گفت: با هدف برطرف کردن نقاط حادثه ‌خیز 55 میلیارد ریال برای بهسازی جاده ساحلی این شهرستان اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان احمد دشتی فرماندار تنگستان  در نشست تکریم و معارفه رئیس راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان تنگستان افزود: تکمیل جاده ساحلی یکی از دغدغه های مسئولان این شهرستان است که در زمان حاضر 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
سرپرست فرمانداری تنگستان تصریح کرد : همچنین 60 میلیارد ریال برای بهسازی و تعریض جاده‌های روستایی این شهرستان در بخش مرکزی از جمله خاییز اختصاص یافته است.
این مقام عالی  دولت در شهرستان بیان کرد: این شهرستان با توجه به نام و آوازه آن در استان بوشهر در حوزه‌های عمرانی، روستایی و دیگرحوزه ها پیشرفت چندانی نکرده است.
وی اظهار داشت: رویکردی که در انتصاب ها در شهرستان تنگستان در پیش گرفته شد استفاده از توانمندی نیروهای بومی در پست‌های مختلف است.
گفتنی است  در این آئین  از خدمات منوچهر اسماعیلی رئیس قبلی راهدای و حمل و نقل جاده ای  تنگستان تقدیر و پیام انصاری  بعنوان رئیس جدید معرفی  شد

 
منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1397/6/18 14:41        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )