چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار تنگستان : از برگزاری کنگره شهید رئیسعلی دلواری در دلوار تنگستان خبر داد (کدخبر: 4301)
فرماندار تنگستان : از برگزاری کنگره شهید رئیسعلی دلواری در دلوار تنگستان خبر داد به گزارش روابط عومی فرماندایر تنگستان - احمد دشتی ظهر سرپرست فرمانداری  تنگستان در جلسه شورای اداری شهرستان تنگستان با گرامیداشت سالگرد شهادت سردار نام آور مبارزات ضد استعماری جنوب ایران شهید رئیسعلی دلواری اظهار داشت: 12 شهریور سالروز شهادت  رئیسعلی دلواری در مبارزه با انگلیسی‌ها در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز مبارزه با استعمار انگلیس ثبت شده است.

وی از برگزاری کنگره شهید رئیسعلی دلواری در زادگاه این شهید خبرداد و بیان کرد: مراسم سالگرد شهادت شهید رئیسعلی دلواری فردا در زادگاهش دلوار با حضور علی‌اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

سرپرست فرمانداری تنگستان با بیان اینکه این مراسم ساعت 17 فردا در دلوار برگزار می‌شود گفت: همزمان با سالگرد شهادت این سردار شجاع و بزرگ که به نام روز ملی مبارزه با استعمار انگلیس نامیده شده کنگره شهید رئیسعلی دلواری برگزار می‌شود.

دشتی خاطرنشان کرد : شخصیت‌هایی مانند شهید رئیسعلی دلواری ، زائرخضرخان اهرمی ، آیت الله علم الهدی اهرمی و آیت الله معتمد اهرمی از مبارزان علیه استعمار در تاریخ ثبت است و به عنوان شناسنامه و معرف استان بوشهر محسوب می‌شود.

وی با قدردانی از تلاش دست اندرکاران هفته دولت افزود: تنگستان  به لحاظ برنامه‌های افتتاحی و آغاز عملیات اجرایی در گرامیداشت هفته دولت  در استان جزء سه شهرستان برتر مشخص شد که این مهم با همدلی، وحدت و تعاملی که میان همه مدیران  شهرستان محقق شد .

سرپرست فرمانداری تنگستان با تاکید بر واگذاری پست‌های مدیریتی به بانوان شایسته تصریح کرد:با توجه به نگاه دولت به حوزه جوانان وبانوان دربخش مرکزی تنگستان سه تن از بانوان توانمند به عنوان مدیر دستگاه‌های اجرایی درحال فعالیت هستند.

دشتی با بیان اینکه تنگستان دربعد امنیتی درسطح استان دارای رتبه اول  است گفت: نگاه و رویکرد ما در شهرستان تنگستان  در انتصابات بومی گرایی  است.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1397/6/11 13:13        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )