پنجشنبه 02 خرداد 1398
سرپرست فرمانداری تنگستان : برای اجرای 330 طرح عمرانی در این شهرستان 427 میلیارد ریال مصوب شده است (کدخبر: 4280)
سرپرست فرمانداری تنگستان : برای اجرای 330 طرح عمرانی در این شهرستان 427 میلیارد ریال مصوب شده است
به گزارش  روابط عمومی فرمانداری تنگستان احمد دشتی سرپرست فرمانداری تنگستان  در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان تنگستان، با معاون عمرانی فرمانداری، معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر، بخشداران بخش مرکزی و دلوار و اعضای شورای اداری و تامین شهرستان، در سالن شماره یک فرمانداری برگزار شد اظهارداشت : برای اجرای 330 طرح عمرانی در این شهرستان 427 میلیارد ریال مصوب شده است.
سرپرست فرمانداری تنگستان افزود: این میزان اعتبار درقالب 20 فصل دربخش های آموزش، بهداشت، میراث فرهنگی و گردشگری، امداد و نجات، فنی وحرفه ای، حمایتی و توانبخشی، آب و فاضلاب، صنعت، معدن و بارزگانی‌، فرهنگ و هنر، خدمات و مالیاتی، ورزش و تفریحات هزینه می‌شود.
این مقام عالی دولت در تنگستان بیان کرد: نظربه اینکه 90درصد طرح های سال گذشته به‌علت تخصیص نیافتن اعتبار از پیشرفت فیزیکی چندانی برخوردار نیست، در کمیته برنامه‌ریزی الزام تخصیص با طرح های نیمه تمام است.
وی ادامه داد: با توجه به اولویت‌هایی که در اجرای طرح های نیمه تمام و قابل بهره‌برداری در شهرستان تنگستان وجود دارد، انتظار داریم دستگاه‌های اجرایی در جذب اعتبارات پیگیری لازم داشته باشند.
دشتی یادآور شد: یکی ازاولویت های مهم تنگستان اجرای طرح آب و فاضلاب است که یکی از معضل های اساسی این شهرستان است.
سرپرست فرمانداری تنگستان بیان کرد: درجنوب بخش دلوار وضعیت زیرساخت ها و طول شبکه‌های مسیر انتقال آب که بیش از130کیلومتر است به علت فرسودگی بیش از 40 درصد آب در این شبکه هدر می رود.
این مقام عالی دولت در تنگستان با اشاره به اینکه بیش از 70 درصد ساختارجمعیتی شهرستان تنگستان روستایی است افزود: جاده های بیش از 100 روستای شهرستان در بخش مرکزی و بویژه دربخش دلوار سالانه شاهد خسارات مالی وجانی است که در این ارتباط نیاز است با اولویت در کمیته برنامه ریزی اعتبار بیشتری به آن اختصاص یابد.
وی  افزود: در سالهای گذشته توجه خاصی به مبلمان شهری و روستاهای شهرستان نشده و بیش از 70 درصد معابر و کوچه های شهرها و روستاهای شهرستان خاکی است که باتوجه به موقعیت شهرهای شهرستان تلاش شده اعتبارات خوبی برای آنها در نظر گرفته شود.
دشتی بیان کرد: در مرکز شهرستان باتشکیل شورای جدید اقدامات خوبی درحوزه عمران شهری صورت گرفته که بیش 40هزار مترمربع کوچه و معابر مرکز شهرستان آسفالت شده است.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1397/5/2 14:05        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )