چهارشنبه 29 اسفند 1397
سرپرست فرمانداری تنگستان : شهر اهرم به عنوان مرکز این شهرستان با کمترین جمعیت، مبلمان شهری مناسبی ندارد و تغییر و بهبود این وضعیت ضروری است. (کدخبر: 4276)
سرپرست فرمانداری تنگستان : شهر اهرم به عنوان مرکز این شهرستان با کمترین جمعیت، مبلمان شهری مناسبی ندارد و تغییر و بهبود این وضعیت ضروری است. به گزارش روابط عمومی فرماندای تنگستان _احمد دشتی سرپرست فرماندار تنگستان  در آیین تودیع و معارفه شهردار اهرم افزود: 70 درصد کوچه های شهر اهرم به عنوان مرکز شهرستان تنگستان خاکی است که با تلاش های صورت گرفته بخش زیادی از این کوچه ها آسفالت شده است.
وی اظهار داشت: در اعتبارات سال جاری برای ترمیم ورودی های شهر اهرم اعتبارات لازم در کمیته برنامه ریزی این شهرستان در نظر گرفته می شود.
دشتی با اشاره به اینکه الحاق گادویی به شهر اهرم در دست پیگیری است گفت: گسترش شهر اهرم به سوی اتوبان گادویی یکی از برنامه های توسعه شهری در آینده است.
وی با اشاره به اجرایی شدن پل روی اتوبان در کنار گادویی در آینده نزدیک گفت: کمبود ها و عقب ماندگی ها در شهر اهرم زیاد است و شورا با همکاری شهرداری باید نسبت به برطرف کردن این مشکلات براساس اولویت ها و با زمانبندی مناسب و انضباط مالی اقدام کند.
دشتی بیان کرد: سال گذشته از محل اعتبارات آلایندگی به شهر اهرم 49 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار تخصیص یافت که با اعتبارات تملک دارایی و سازمان همیاری شهرداری ها این میزان به 80 میلیارد ریال رسید.
وی یادآور شد: ایجاد اشتغال و درآمد پایدار در شهرستان تنگستان از جمله مسائل مهم است که شهردار و شوراهای اسلامی شهر باید آن را پیگیری کنند.
مدیرکل امور شهری استانداری بوشهر گفت: شهرداران با پایبندی به قانون و براساس ضوابط و مقررات موجود در حوزه مدیریت شهری در مسیر رفاه شهروندان گام بردارند.
کاظم مرادی افزود: براساس تفاهم نامه موجود با شهرداری ها باید 50 درصد اعتبارات در حوزه عمرانی و 50 درصد در حوزه جاری هزینه شود.
وی یادآور شد: یک گروه بازرسی متشکل از کارشناسان و نخبگان شهرداری های استان با هدف شناسایی و رصد اقدامات انجام شده و شناسایی معایب امور مربوط به مدیریت شهری و شوراها و اصلاح روند تشکیل شده است.
امام جمعه اهرم گفت: روان سازی امور و خدمت رسانی به مردم از کارهای مهم به شمار می رود.
حجت الاسلام عیسی راستگو افزود: شهرداری در زمینه خدمات روزمره، حفظ و توسعه فضای سبز و فرهنگی شهری با مردم در ارتباط است و شهردار باید امانت دار فرهنگ و اخلاق باشد.
وی با تاکید برضرورت مشارکت مردم در اجرای طرح های عمران شهری گفت: شهرداران باید در زمینه ترویج فرهنگ کتابخوانی، سلامت اجتماعی و ارتقای سطح فرهنگ شهر کمک کنند.
در این آیین قاسم شکوه به دعنوان شهردار اهرم معرفی شد.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1397/4/27 12:36        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )