جمعه 03 خرداد 1398
سرپرست فرمانداری تنگستان : 25 طرح اشتغال‌زا با اعتبار 250 میلیارد ریال به تصویب رسید (کدخبر: 4208)
سرپرست فرمانداری تنگستان : 25 طرح اشتغال‌زا با اعتبار 250 میلیارد ریال به تصویب رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان، احمد دشتی سرپرست فرمانداری تنگستان  در کارگروه اشتغال شهرستان تنگستان اظهار داشت: دولت در سال جاری برنامه‌های مختلفی برای اشتغال روستائیان دارد که بخشی از آن از طریق اختصاص اعتبارات مناسب از صندوق توسعه ملی انجام می‌شود.

 وی افزود: در این راستا، سعی کرده‌ایم با فعال‌کردن کمیته‌های فنی و تخصصی زیرمجموعه کارگروه اشتغال، طرح‌هایی که قابلیت اجرایی برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری شهرستان تنگستان داشته باشد، پذیرش و پس از بررسی‌های فنی اقدامات لازم برای تخصیص اعتبارات اشتغال انجام دهیم.

سرپرست فرمانداری تنگستان بوشهر تصریح کرد: مهار و مدیریت معضل بیکاری در روستاها به همراه ایجاد اشتغال پایدار را دنبال می‌کنیم و با توجه به ظرفیت‌های خوبی که در سطح روستاهای شهرستان تنگستان وجود دارد، می‌توانیم نرخ بیکاری را در سطح شهرستان کاهش دهیم.

دشتی ادامه داد: پس از بررسی‌های لازم زمینه تصویب 25 طرح اشتغال‌زا با  اعتبار 250 میلیارد ریال از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی انجام شد که طی آن برای 194 نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

وی با قدردانی از همکاری مناسب بانک‌های عامل شهرستان تنگستان برای ارائه وام‌های اشتغال، عنوان کرد:
با برنامه‌ریزی‌های انجام شده شاهد سرعت خوبی در تصویب طرح‌های اشتغال در سطح شهرستان تنگستان هستیم که با همکاری بانک‌ها، به زودی زمینه اشتغال تعداد بیشتری فراهم می‌شود.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1397/2/14 11:30        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )