یکشنبه 28 بهمن 1397
توسعه ورزش روستائی اولویت دولت تدبیر و امید (کدخبر: 4207)
توسعه ورزش روستائی اولویت دولت تدبیر و امیدبه گزارش خبرگزاری روابط عمومی فرمانداری  تنگستان ، یونس غلامی‌زاده در نشست با هیات های ورزشی که نماینده  مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس  شورای اسلامی  ، رئیس اداره ورزش و جوانان استان بوشهر و   هیات‌های ورزشی شهرستان تنگستان اظهار داشت: دولت تدبیر و امید اولویت ویژه‌ای به توسعه ورزش روستائی دارد که احداث زمین‌های چمن مصنوعی در سطح روستاها در جهت تمرکززدایی و توزیع متوازن امکانات و زیرساختهای ورزشی در سطح شهرستان انجام داده است.

 وی با اشاره به قابلیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان تنگستان در بخش ورزش، افزود: این شهرستان با داشتن 23 هیات ورزشی و یک‌هزار و 900 ورزشکار سازماندهی شده به نسبت جمعیت خود، دارای توانمندی‌های ویژه‌ای به خصوص در ورزش فوتبال و تکواندو است که توانسته در سطح ملی و بین‌المللی مقام‌های متعددی کسب کند.

بخشدار مرکزی تنگستان تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید با وجود محدودیت منابع، تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در اولویت بوده و به همین لحاظ، دو سالن ورزشی تکمیل و چهار سالن ورزشی نیمه‌تمام دیگر تا هفته دولت سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

غلامی‌زاده ادامه داد: دولت تدبیر و امید از محل اعتبارات 27 صدم درصد مالیات ارزش افزوده، بخش عمده‌ای از مشکلات حوزه ورزش را مرتفع کرده و نسبت به تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام اقدام نموده است.

وی با تشکر از حمایت‌های استاندار بوشهر، سرپرست فرمانداری تنگستان و نماینده مردم تنگستان در مجلس شورای اسلامی از حوزه ورزش گفت: در سال گذشته برای تکمیل سالن‌های ورزشی و تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی اعتبار لازم مصوب شده است لیکن بدلیل عدم تخصیص کامل، تامین اعتبار تکمیلی از محل منابع ملی برای اتمام این طرح‌ها ضروری است.

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های انجام شده جهت تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های ورزشی شهرستان تنگستان گفت: از محل طرح عمران مناطق نفت خیز وزارت نفت برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی اعتباراتی تخصیص یافته که دنبال جذب اعتبارات بیشتر هستیم.

سید کمال‌الدین شهریاری افزود: در راستای توسعه بخش ورزش تلاش‌های بسیار زیادی را داشته‌ایم و امیدواریم شاهد رفع مشکلات در این بخش باشیم.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1397/2/15 09:56        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )