پنجشنبه 02 خرداد 1398
سرپرست فرمانداری تنگستان گفت: تنگستان در مقوله مبارزه با جرایم و ارتقای شاخصه های امنیتی دارای شرایط مطلوب و در استان حائز رتبه می باشد (کدخبر: 4184)
سرپرست فرمانداری تنگستان گفت: تنگستان در مقوله مبارزه با جرایم و ارتقای شاخصه های امنیتی دارای شرایط مطلوب و در استان حائز رتبه می باشد سرپرست فرمانداری تنگستان: تنگستان در مقوله مبارزه با جرایم و ارتقای شاخصه های امنیتی دارای شرایط مطلوب و در استان حائز رتبه می باشد.

احمد دشتی سرپرست فرمانداری شهرستان تنگستان، در آیین تکریم و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی  تنگستان اظهار داشت: شهرستان تنگستان در اغلب شاخصه های امنیتی و انتظامی، دارای شرایط مطلوب و در بین شهرستان های استان حائز رتبه می باشد و این مهم مرهون تلاشها و همکاری اعضای شورای تامین و پرسنل خدوم نیروی انتظامی است.

وی اضافه کرد: جمعیت شهرستان حدود ۸ درصد جمعیت استان را تشکیل داده و در سال ۹۶ تنها ۳/۲ درصد جرایم استان در شهرستان تنگستان اتفاق افتاده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان، احمد دشتی رییس شورای تامین شهرستان تنگستان، یکی از محورهای توسعه جوامع بشری را مقوله امنیت دانست و افزود: پلیس به عنوان مظهر اقتدار و صلابت و همچنین حافظان نظم و امنیت در جامعه شناخته می شوند.

دشتی با بیان اینکه امنیت یکی از ضرورتهای اولیه ی جوامع بشری بوده و توسط بزرگان دینی ما مورد تاکید واقع شده، گفت: ضرورت و اهمیت امنیت تا زمانی که وجود دارد احساس نمی شود، اما زمانی که این مقوله دچار خدشه می شود، همکان ضرورت آنرا با جان و دل احساس می کنند.

سرپرست فرمانداری تنگستان پلیس و نیروی انتظامی را از مقتدرترین سازمانهای جمهوری اسلامی معرفی کرد و لازمه ی آن را اقتدار، تعقل و تدبیر دانست و ادامه داد: اکنون رویکرد پلیس متفات تر نسبت به گذشته و بر حول دو محور از جمله مبارزه با جرایم با رویکرد اجتماع محور و بهره برداری از نهادهای مدنی و همچنین فرهنگ سازی و استفاده از فناوری و تکنولوژی در مبارزه با سازمانهای جرم می باشد و امروزه تکنولوژی در مبحث مبارزه با متخلفین به یاری پلیس آمده و سیاست پلیس الزاما تاکید بر افزایش نیروی انسانی، عدوات و ملزوات اداری نیست و بلکه بهره وری از فناوری پیش رو از جمله دوربین های مدار بسته و تشخیص هویت و خودروهای مجهز پلیس می باشد.

دشتی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و عملکرد سرهنگ جوشن سهرابی فرماندهی انتظامی پیشین تنگستان، وی را یک مدیر برنامه محور و پرتلاش توصیف و تصریح کرد: سرهنگ سهرابی و مجموعه تحت امرش، تعامل بسیار خوبی با مجموعه شورای تامین شهرستان داشتند که منجر به ارتقای شاخص های امنیتی در شهرستان گردید.

رییس شورای تامین تنگستان در پایان برای سرهنگ جوشن سهرابی در مسولیت جدید بعنوان رییس پلیس آگاهی استان آرزوی موفقیت و انتصاب سرهنگ حسین خواجه را بعنوان فرمانده انتظامی تنگستان تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1397/1/28 16:24        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )