پنجشنبه 02 خرداد 1398
فرماندار تنگستان: شهرستان تنگستان حیاط خلوت هیچ مدیری نیست (کدخبر: 4171)
فرماندار تنگستان: شهرستان تنگستان حیاط خلوت هیچ مدیری نیست 
به گزارش روابط عمومی فرماندازری تنگستان - احمد دشتی سرپرست فرمانداری تنگستان در نشست شورای اداری شهرستان تنگستان در سال ۹۶ با بیان اینکه تنگستان حیاط خلوت هیچ مدیری نیست، اظهار داشت: برخی مدیران دچار روزمرگی شده اند و انگیزه لازم برای کار و تلاش را از دست داده اند. چنین مدیرانی یا باید رویه خود را اصلاح نموده یا مکان دیگری را جهت ادامه خدمت انتخاب نمایند.

احمد دشتی واگذاری و پذیرش  مسئولیت را  یک امانت الهی برشمرد و خاطرنشان کرد: همه مدیران باید تمام توان و ظرفیت دستگاه های دولتی را برای خدمت رسانی و حل مشکلات مردم به کار ببندند.

دشتی در بخش دیگری از سخنانش از ابراز لطف مسوولان، ائمه محترم جمعه و مردم عزیز به جهت انتصابش به عنوان سرپرست فرمانداری قدردانی و همچنین از حسن اعتماد جناب آقای گراوند استاندار گرانقدر تشکر نمود. وی از عملکرد مثبت آقای دکتر دهدشتی،  فرماندار سابق تنگستان تقدیر و برای ایشان در مسوولیت جدید آروزی توفیق نمود.

وی افزود: شنیده می شود برخی در جلسات و محافل خصوصی در مورد عزل و نصب مدیران اظهارنظر می کنند و بنا به سلیقه خود به افرادی وعده پست، و برخی از مدیران را تهدید به عزل میکنند؛ به این افراد توصیه میکنم که سرتان به کار خوتان باشد و در این امور دخالت نکنید.

احمد دشتی اضافه نمود: ملاک ارزیابی مدیران در این شهرستان، خدمتگذاری بی منت و صادقانه به مردم در راستای برنامه های دولت و اهتمام و توانایی در جلب رضایتمندی مردم  می باشد و بنده از تمام اختیارات قانونی خود در تثبیت و یا جابجایی مدیران این شهرستان بهره خواهم برد.

دشتی یادآور شد: مردم از بنده به عنوان مدیر بومی این شهرستان انتظارات به حقی دارند و از این رو در راستای پاسخگویی به مطالبات مردم نجیب این شهرستان با هیچ فرد یا گروهی مسامحه نخواهم کرد.

وی تاکید کرد: مدیران باید برنامه محور باشند و بر این اساس ضروری است برنامه سال آتی خود را در حوزه های مختلف کاری تا اردیبهشت ماه به فرمانداری ارائه نمایند.

سرپرست فرمانداری تنگستان ریشه اعتراضات دیماه در کشور را ناشی از فشارهای اقتصادی و معیشتی دانست و اظهار داشت: همه مسئولین از هر جریان، گروه و جناحی بر کشتی نظام جمهوری اسلامی سوار میباشند و میبایست  بدون وابستگی به جریان های سیاسی و تسویه حسابهای جناحی برای حل مشکلات معیشتی و ایجاد اشتغال مردم تلاش مضاعف داشته باشند.

وی اختصاص شعار سال در چند سال اخیر با محوریت اقتصاد و اشتغال توسط مقام معظم رهبری را ناشی از تیزبینی و دوراندیشی ایشان برشمردند و عنوان داشت: مدیران برای جذب سرمایه گذار و حل موانع پیش روی سرمایه گذاران وارد میدان شوند و کوتاهی در این خصوص به هیچ نحو قابل پذیرش نیست.

سر پرست فرمانداری تنگستان در آستانه نوروز و حضور مسافران و گردشگران در شهرستان، خواستار کنترل و نظارت بر عرضه و پخش مواد غذایی به منظور ارتقاء سطح بهداشت و حفظ سلامت عمومی شد و بیان داشت: دستگاه های مربوطه با همکاری نیروی انتظامی ضمن بازرسی و نظارت بر عرضه و پخش مواد غذایی، با متخلفین بدون اغماض برخورد نمایند.

احمد دشتی ادامه داد: با توجه به شیوع نوعی از آنفلانزای پرندگان در برخی نقاط کشور، از عرضه مرغ زنده و گوشت و تخم طیور از مراکز فاقد مجوز جلوگیری شود.

وی با اشاره به حضور هزاران گردشگر در ایام نوروز در شهرستان عنوان داشت: دستگاه های اجرایی تلاش کنند تا با خدمات رسانی مطلوب به مسافران، خاطراتی زیبا از شهرستان تنگستان در دل و ذهن مهمانان نوروزی به یادگار بماند.

وی در آستانه سال نو، سال 97 را سالی توام با شادی و سرافرازی برای همه ملت ایران به ویژه مردم و مجموعه مدیران شهرستان آرزو کرد.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1396/12/27 10:56        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )