یکشنبه 28 بهمن 1397
طرح محرومیت‌زدایی روستاهای تنگستان با مشارکت سپاه اجرایی شد (کدخبر: 4108)
طرح محرومیت‌زدایی روستاهای تنگستان با مشارکت سپاه اجرایی شد
 
 
به گزارش  روابط عمومی فرمانداری تنگستان -عادل دهدشتی  فرماندار تنگستان در آیین اجرای طرح محرومیت‌زدایی در روستاهای دهستان بوالخیر تنگستان با تاکید بر این نکته که  توجه به مناطق محروم در اولویت برنامه‌ها است اظهار داشت: شهرستان تنگستان دارای سه شهر و بیش از 100 روستا است که توسعه زیرساخت‌ها به ویژه در روستاها مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال پروژه‌های مهمی در شهرها و روستاهای تنگستان افتتاح و اجرایی شد تصریح کرد: در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال در تنگستان 80 پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر 65 میلیارد تومان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه این پروژه‌ها بیشتر در تحقق مطالبات و خواسته‌های مردم اجرا و افتتاح شده تصریح کرد: نوسازی شبکه آبرسانی  روستاها، طرح  راهسازی در محورهای مختلف به‌ویژه  رفع نقاط حادثه خیز در قسمتی‌هایی از نوار ساحلی دلوار اجرا شد که در ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسید.

دهدشتی با بیان اینکه بخشی از پروژه‌های یاد شده در روستاهای دهستان بوالخیر افتتاح شده گفت: بیش از 3 میلیارد و 300 میلیون تومان از محل اعتبارات اختصاصی  کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تنگستان و اعتبارات ارزش افزوده و  عوارض آلایندگی برای ساخت جاده آنتی، خانه بهداشت، خانه عالم  در دهستان بوالخیر هزینه شده است.

وی بیان کرد: از محل اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان تنگستان خانه بهداشت روستای خورشهاب با  اعتبار 70 میلیون تومان در دهستان بوالخیر در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

فرماندار تنگستان خاطر نشان کرد:  برای احداث پل بین جاده‌ای روستا خورشهاب و بنجو  مبلغ 100 میلیون تومان درکمیته برنامه ریزی شهرستان تخصیص یافته است.

منبع :  روابط عمومی فرماند اری تنگستان - نعمت اله پولادی    1396/11/23 21:34        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )