چهارشنبه 03 بهمن 1397
فرماندار تنگستان خبر داد اجرای طرح‌های عمرانی در سه روستای تنگستان با اعتباری بیش از 3 میلیارد تومان (کدخبر: 4082)
فرماندار تنگستان خبر داد اجرای طرح‌های عمرانی در سه روستای تنگستان با اعتباری بیش از 3 میلیارد تومان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان - عادل دهدشتی  فرماندار تنگستان در افتتاح چند طرح عمرانی در روستاهای شهرستان اظهارداشت :  به منظور نوسازی شبکه آب‌رسانی روستای باغک‌جنوبی و شمالی به طول 32 کیلومتر اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 813 میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی هزینه شده است.

وی افزود: 579 خانواده در روستاهای باغک‌شمالی و جنوبی ساکن هستند و با توجه به این که تلاش می‌شود خط لوله‌گذاری قدیم خورموج نیز برای تابستان حفظ کنیم باید فرهنگ صرفه‌جویی در مصرف آب در سطح جامعه نهادینه و در مصرف آب مدیریت شود.

فرماندار تنگستان از نوسازی شبکه داخلی آب‌رسانی به روستای قباکلکی شهرستان تنگستان در سال آینده خبر داد و گفت: اعتبارات این پروژه در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مصوب می‌شود.

دهدشتی یادآور شد: برای زیرسازی معابر روستای قباکلکی از توابع بخش مرکزی شهرستان تنگستان 10 هزار و 700 متر مربع زیرسازی و آسفالت، یک‌هزار و 700 متر پیاده‌راه، 900 متر جدول‌گذاری، 75 متر عقب‌نشینی و بیش از 400 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اعلام این که با توجه به وسعت شهرستان تنگستان، براساس اولویت‌های که وجود دارد ضرورت کار مشخص و به آن پرداخته می‌شود، عنوان کرد: در کمیته برنامه‌ریزی سال جاری، اعتباراتی برای توسعه و نوسازی شبکه‌های داخلی آب روستاها مصوب شده و بخش اعظمی از آن به روستای قباکلکی اختصاص دارد که در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن آغاز و از هدررفت آب جلوگیری خواهد شد.

فرماندار شهرستان تنگستان عنوان کرد: با توجه به این که زمین جهت احداث کتاب‌خانه روستای قباکلکی اهداء شده است در کمیته برنامه‌ریزی سال آینده، اعتبار لازم جهت احداث آن اختصاص داده می‌شود.

منبع :  روابط عمومی فرماند اری تنگستان - نعمت اله پولادی    1396/11/16 12:30        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )