چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار شهرستان تنگستان گفت: ۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در تنگستان پرداخت می‌شود. (کدخبر: 4073)
فرماندار شهرستان تنگستان گفت: ۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در تنگستان پرداخت می‌شود.
 به گزارش روابط عمومی  فرمانداری  تنگستان - عادل دهدشتیفرماندار تنگستان  در دیدار مردمی خود با اهالی روستای باغک شمالی اظهار داشت: باغک شمالی از اولین روستاهایی است که اعتبارات خود را جذب و پروژه‌های عمران روستایی خود را به اتمام رسانده است.

وی بیان کرد: با راه اندازی و افتتاح آبشیرین کن بخش دلوار و خودکفایی این بخش در تامین آب، مدیریت بهتری برای وضعیت آب بخش مرکزی و باغک شمالی خواهیم داشت.

فرماندار شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: ۵۰ میلیون تومان برای طرح هادی باغک شمالی مصوب کردیم و انشاءالله در سال آینده بودجه‌ای سه برابر این مقدار در کمیته برنامه‌ریزی لحاظ خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در همین دولت مبلغ ۴۰ میلیارد تومان برای گازرسانی نقاط مختلف شهرستان اعتبار صرف شده که اکنون پوشش ۹۸ درصدی گاز در تنگستان را شاهدیم.

دهدشتی افزود: پروژه نوسازی شبکه ی آبرسانی باغک شمالی با اعتبار ۵۳۷ میلیون تومان در دهه فجر به اتمام رسید.

وی اضافه کرد: تعریض و بهسازی جاده دسترسی (آنتنی) باغک شمالی را در کمیته برنامه ریزی سال آینده مصوب خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان تنگستان گفت: سهم تسهیلات اشتغال روستایی با نرخ شش درصد برای تنگستان حدود ۱۸ میلیارد تومان است که در زمینه‌های گردشگری، خدماتی، تولیدی و ... پرداخت می شود؛ این تسهیلات فرصت بسیار خوبی برای اشتغال جوانان جویای کار در روستاها است.

وی اظهار داشت: تسهیلات مسکن برای مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده در روستاها با مقدار ۲۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود که مردم روستا می‌توانند از این تسهیلات برای نوسازی منازل خود به بنیاد مسکن مراجعه کنند

 
منبع :  روابط عمومی فرماند اری تنگستان - نعمت اله پولادی    1396/11/16 14:48        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )