چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار تنگستان: آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پروژه در همه روستاهای تنگستان (کدخبر: 4059)
فرماندار تنگستان: آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پروژه در همه روستاهای تنگستان
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان -عادل دهدشتی فرماندار تنگستان در دیدار با مردم روستای سالم آباد بخش دلوار که در حسینیه روستا انجام  شد  اظهار داشت: با توجه به این که شهرستان تنگستان دارای سه شهر و بیش از 100 روستاست که در طول سال سعی می‌کنم به همراه اعضای شورای اداری در روستاها در بین مردم حضور پیدا کنیم و به بررسی وحل مشکلات مردم پرداخت شود .
وی  افزود: در کمیته برنامه‌ریزی سال جاری برای اغلب روستاهای  شهرستان تنگستان، پروژه عمرانی تعریف شده و کمتر روستایی در تنگستان داریم که یک یا دو پروژه در نظر گرفته نشده باشد، زیرا بسیاری از این پروژه‌ها در دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری به بهره‌برداری خواهند رسید .
فرماندار شهرستان تنگستان تصریح کرد: در توزیع اعتبارات کمیته برنامه‌ریزی برای سال آینده به گونه‌ای رفتار خواهیم کرد که نیازمندی‌ها، اولویت‌ها و ضرورت هر روستا در نظر گرفته شود  .
دهدشتی بیان کرد: بوستان روستایی سالم آباد دارای پیشرفت فیریکی 70 درصدی  است و انتظار داریم تا قبل از پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد .
وی با اشاره به این که زمین چمن مصنوعی  روستای سالم آباد در سال گذشته افتتاح شده، بیان کرد : برای طرح هادی روستای سالم آباد اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی اختصاص داده شده است .
فرماندار تنگستان ادامه داد: در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان برای دیوار حفاظتی  روستای سالم آباد اختصاص داده شده است .
این مقام عالی دولت در تنگستان افزود: با توجه به این که زیرسازی 400متر مربع کوچه‌های روستای سالم آباد انجام شده، بنیاد مسکن این میزان را به 800 متر ارتقاء داده که برای تکمیل آن در کمیته برنامه‌ریزی سال اینده، اعتبار لازم برای تعریض و آسفالت آن اختصاص خواهیم داد.
وی بیان داشت: درپنج سال گذشته بیش از 40 میلیارد تومان برای گازرسانی 100 درصدی شهرها و98 درصدی  روستاهای تنگستان هزینه شده که در روستای سالم آباد در بخش دلوار 450 میلیون تومان در این بخش هزینه شده است.
فرماندار تنگستان تصریح کرد: برای هوشمند‌سازی کنتورهای آب روستایی، اعتباری لازم برای آنها در نظر گرفته شده است و با پیگیری‌های که صورت گرفته احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهر دلوار و ساخت پانسیون درمانگاه بوالخیر نیز مصوب شده است .
وی با اشاره به این که دو خانه عالم در دهه فجر در تنگستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد، بیان کرد: جهت احداث خانه عالم  برای روستای سالم آباد در کمیته برنامه‌ریزی سال آینده، اعتبار لازم برای آن در نظر خواهیم گرفت .
فرماندار تنگستان بیان کرد: برای تعریض و شانه‌سازی جاده ساحلی در سال گذشته، یک میلیارد تومان و در سال جاری نیز با توجه اینکه تلافات جاده ای زیاد بود اعتباراتی بیش از این در نظر گرفت شده است
وی ادامه داد: مدرسه روستای سالم آباد تا پایان سال تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت
منبع :  روابط عمومی فرماند اری تنگستان - نعمت اله پولادی    1396/11/15 14:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )