چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار تنگستان : 310 میلیون تومان برای احداث زمین چمن و بوستان در تنگستان هزینه شد (کدخبر: 4050)
فرماندار تنگستان : 310 میلیون تومان برای احداث زمین چمن و بوستان در تنگستان هزینه شد

به گزارش روابط عمومی فغرمانداری تنگستان -عادل دهدشتی  فرماندار تنگستان در آئین افتتاح زمین ورزشی چمن مصنوعی و بوستان روستایی روستای " اشکالی" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان تنگستان اظهارداشت : زمین ورزشی چمن مصنوعی فوتبال و بوستان روستایی روستای" اشکالی" از محل اعتبارات دهیاری و همچنین مصوبات کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تنگستان با اعتباری بالغ بر 310 میلیون تومان احداث  و به مرحله‌بره‌برداری رسید.

 وی افزود: از 310 میلیون هزینه احداث این دو پروژه، 110 میلیون تومان از محل مشارکت دهیاری و از محل اعتبارات ارزش‌افزوده و آلایندگی و 200 میلیون تومان آن از محل اعتبارات بنیاد مسکن شهرستان تنگستان بوده است . 

فرماندار تنگستان تصریح کرد : نوسازی شبکه آب روستای از اولویت‌های سال جاری شهرستان تنگستان است که به همین منظور نیز اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان برای آن در نظر گرفته شده که با برآورده 750 میلیون تومانی اعتبار آن، نوسازی شبکه روستایی در سال آینده انجام خواهد شد .

دهدشتی عنوان کرد: برای دیوارکشی مدرسه روستای اشکالی 80 میلیون تومان در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تنگستان مصوب شده که البته طرح تجمیع روستاهای اشکالی در دستور کار داریم که در صورت محقق‌شدن آن بخش عمده‌ای از مشکلات این روستاها رفع می‌شود.

فرماندار شهرستان تنگستان بیان کرد: امروز زمین ورزشی چمن مصنوعی مینی‌فوتبال روستای منصوری‌جنوبی شهرستان تنگستان نیز با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

   1396/11/14 22:02        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )