دوشنبه 19 آذر 1397
فرماندار شهرستان تنگستان: سه مدرسه خیرساز در دهه فجردر شهرستان تنگستان به بهره‌برداری می‌رسد (کدخبر: 4009)
فرماندار شهرستان تنگستان: سه مدرسه خیرساز در دهه فجردر شهرستان تنگستان به بهره‌برداری می‌رسد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان عادل دهدشتی فرماندار تنگستان در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان تنگستان، اظهار داشت: در خصوص برگزاری دوره‌های تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان این شهرستان بنا به توافقاتی که انجام شده به زودی شاهد هماهنگی خوبی توسط شهرداری‌های این شهرستان با آموزش و پرورش خواهیم بود.

وی اضافه کرد: آموزش و پرورش شهرستان تنگستان نیز بر مبنای توافق صورت گرفته اقدام نماید و لازم است مکاتبات آموزش و پرورش با شهرداری انجام شود.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: برای ایمن‌سازی وسایل ورزشی مدارس در سطح شهرستان در کمیته برنامه‌ریزی سال آینده اعتبار لازم پیش‌بینی می‌کنیم.

وی ادامه داد: سالن‌های ورزشی در سطح روستاهای بخش مرکزی با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان و بخشدار دلوار در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد.

فرماندار شهرستان تنگستان عنوان کرد: در بحث مدارس تخریبی در سطح شهرستان اعتبارات لازم برای نوسازی وبه‌سازی آنها مشخص شده که با توجه به وضعیت منابع اعتباری، مناقصه مدارس روستاهای کاکلی، باغکو خیاری و سالن‌های آموزش و پرورش در حال برگزاری است.

دهدشتی بیان کرد: سه مدرسه خیرساز در روستاهی گرگور و سالم‌آباد بخش دلوار در دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری در سطح شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار تنگستان افزود: هماهنگی لازم میان بخشداران و دهیاران در سطح روستاهای این شهرستان صورت گیرد تا مکان‌هایی که آموزش و پرورش به زمین برای سال‌های آینده در آن روستا نیاز دارد از هم اکنون تشکیل پرونده داده شود و به کمیسیون ماده 99 ارسال تا رای لازم صادر گردد.

منبع :  روابط عمومی فرماند اری تنگستان - نعمت اله پولادی    1396/10/23 15:25        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )