دوشنبه 19 آذر 1397
فرماندار شهرستان تنگستان: 600 میلیون تومان برای شهرک زیست فناوری دلوار اختصاص یافت (کدخبر: 4006)
فرماندار شهرستان تنگستان: 600 میلیون تومان برای شهرک زیست فناوری دلوار اختصاص یافت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری  تنگستان-عادل دهدشتی فرماندار تنگستان  درآیین تکریم و معارفه روسای فنی و حرفه‌ای شهرستان تنگستان اظهار داشت:سیاست دولت و کشور به سمت افزایش دوره‌های مهارت‌آفرینی و مهارت‌آموزی است.

وی افزود: برای توسعه و اشتغال در بخش خصوصی و همه حوزه‌های تولید، خدمات و بخش‌های مختلف خصوصی چندین مقوله از جمله  هزینه، درآمد،کارایی، اثربخشی و بهروری نیاز است ایجاد شود تا بخش خصوصی بتواند فعالیت مستمری داشته باشد.

فرماندار شهرستان تنگستان تصریح کرد: در دنیای امروز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در راستای ایجاد شغل و مهارت ثابت شده است اما در کشورما به دلیل آمادهنبودن زیرساخت‌ها با مشکلات متعددی در این بخش مواجه هستیم.

دهدشتی یادآور شد:شهرستان تنگستان به لحاظ زیرساخت‌های آموزشی و اساتید مجرب دارای کمبودهای فراوانی است که ازمسوولان سازمان فنی و حرفه‌ای انتظار می‌رود به شکل شایسته‌ای این شهرستان را در زمینه افزایش زیرساخت‌های آموزشی در بخش فنی و حرفه‌ای ببینند.

وی با اعلام تخصیص 600 میلیون تومان برای شهرک زیست فناوری در بخش دلوار شهرستان تنگستان، عنوان کرد: انتظار داریم با توجه به این که بخش عمده‌ای از جمعیت شهرستان تنگستان در مناطق روستایی زندگی می‌کنند،آموزش‌های مبتنی بر مهارت‌آموزی در نقاط مختلف روستاها این شهرستان انجام شود.

فرماندار شهرستان تنگستان یادآور شد:با رویکرد مثبتی که نسبت به  کارکرد فنی وحرفه ای شهرستان داریم،در کمیته برنامه‌ریزی سال آینده اعتبارات ویژه‌ای برای این بخش اختصاص داده می‌شود.

منبع :  روابط عمومی فرماند اری تنگستان - نعمت اله پولادی    1396/10/20 16:54        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )