چهارشنبه 21 آذر 1397
سیزده آبان نقطعه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد (کدخبر: 3900)
سیزده آبان نقطعه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان عادل دهدشتی فرماندار تنگستان درجلسه برگزاری مراسم سیزده آبان در شهرستان اظهارداشت : باتوجه به موقعیت حساسی که در آن قرار داریم و رویکردی که دنیای استکبار نسبت به کشور عزیزایران اسلامی داشته از ابتدای شکل گیری آن می طلبد  باتوجه به نگاهی که کشوربه آن داردامسال باید شرایطی فراهم و به گونه ای عمل شود که مراسم سیزده آبان با حضور حداکثری مردم پرشورتر از سالهای گذشته برگزار گردد.
فرماندار تنگستان تصریح کرد : با توجه  به رویکرد دولت امریکا و مواضعی که رئیس جمهور این کشوراتخاذ کرده نسبت به جمهوری اسلامی ایران با لحن و با ادبیات ناشایست موضع گیرها در مقاطع مختلف داشتند حتما و یقینادر جواب  این موضع گیرهای اول باید وحدت و انسجامی که در سطح کشور داریم تقویت نمائیم به ویژه بین قوای مختلفی که وجود دارد و موضوعی که مستمر و مکرر مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز هست .
این مقام عالی دولت درشهرستان ادامه داد: یکی از جاهایی که می توان فریاد عدالت خواهی و استکبارستیزی ومخالفت مردم ایران بامواضع دولت امریکا  وهمچنین پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان بدهد طبعا ویقینا مراسم سیزده آبان می باشد.
وی افزود : سیزده آبان نقطعه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد و تسخیرلانه جاسوسی  و حمایتی که امام (ره) از این موضوع داشتند .
دهدشتی خاطرنشان کرد:برگزاری مراسم سیزده آبان باید به عنوان یکی  از مقاطع حساس و ارزشمند تاریخ انقلاب اسلامی مورد دغدغه باشد لذا برای بزگزاری این مراسم نهایت تلاش انجام گردد .
فرماندار تنگستان از همه مسئولین در شهرستان دعوت کرد حضور پر رنگ در مراسم سیزده آبان داشته باشند.
این مقام عالی دولت در شهرستان  گفت : مراسم سیزده ابان شهرهای آباد و دلوار و شهر اهرم  به طور همزمان در روز شنبه مورخ 13/8/96 در ساعت 8:30 صبح برگزار گردد .
وی اعلام داشته مسیر راهپیمایی سیزده آبان در شهر اهرم از میدان امام خمینی (ره) تا مصلی نماز جمعه اهرم خواهد بود .
منبع :  روابط عمومی فرماند اری تنگستان - نعمت اله پولادی    1396/8/11 09:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )