یکشنبه 06 اسفند 1396
سیزده آبان نقطعه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد
سیزده آبان نقطعه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان عادل دهدشتی فرماندار تنگستان درجلسه برگزاری مراسم سیزده آبان در شهرستان اظهارداشت : باتوجه به موقعیت حساسی که در آن قرار داریم و رویکردی که دنیای استکبار نسبت به کشور عزیزایران اسلامی داشته از ابتدای شکل گیری آن می طلبد  باتوجه به نگاهی که کشوربه آن داردامسال باید شرایطی فراهم و به گونه ای عمل شود که مراسم سیزده آبان با حضور حداکثری مردم پرشورتر از سالهای گذشته برگزار گردد.
فرماندار تنگستان تصریح کرد : با توجه  به رویکرد دولت امریکا و مواضعی که رئیس جمهور این کشوراتخاذ کرده نسبت به جمهوری اسلامی ایران با لحن و با ادبیات ناشایست موضع گیرها در مقاطع مختلف داشتند حتما و یقینادر جواب  این موضع گیرهای اول باید وحدت و انسجامی که در سطح کشور داریم تقویت نمائیم به ویژه بین قوای مختلفی که وجود دارد و موضوعی که مستمر و مکرر مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز هست .
این مقام عالی دولت درشهرستان ادامه داد: یکی از جاهایی که می توان فریاد عدالت خواهی و استکبارستیزی ومخالفت مردم ایران بامواضع دولت امریکا  وهمچنین پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان بدهد طبعا ویقینا مراسم سیزده آبان می باشد.
وی افزود : سیزده آبان نقطعه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد و تسخیرلانه جاسوسی  و حمایتی که امام (ره) از این موضوع داشتند .
دهدشتی خاطرنشان کرد:برگزاری مراسم سیزده آبان باید به عنوان یکی  از مقاطع حساس و ارزشمند تاریخ انقلاب اسلامی مورد دغدغه باشد لذا برای بزگزاری این مراسم نهایت تلاش انجام گردد .
فرماندار تنگستان از همه مسئولین در شهرستان دعوت کرد حضور پر رنگ در مراسم سیزده آبان داشته باشند.
این مقام عالی دولت در شهرستان  گفت : مراسم سیزده ابان شهرهای آباد و دلوار و شهر اهرم  به طور همزمان در روز شنبه مورخ 13/8/96 در ساعت 8:30 صبح برگزار گردد .
وی اعلام داشته مسیر راهپیمایی سیزده آبان در شهر اهرم از میدان امام خمینی (ره) تا مصلی نماز جمعه اهرم خواهد بود .
منبع :  روابط عمومی فرماند اری تنگستان - نعمت اله پولادی    1396/8/11 09:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :