سه شنبه 01 خرداد 1397
بخشدار مرکزی تنگستان خبر داد اجرای فاز دوم طرح امید اجتماعی در تنگستان (کدخبر: 3461)
بخشدار مرکزی تنگستان خبر داد اجرای فاز دوم طرح امید اجتماعی در تنگستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان - یونس غلامی‌زاده بخشدار مرکزی  تنگستان جلسه هماهنگی طرح امید اجتماعی شهرستان تنگستان اظهار داشت: با توجه به برگزاری موفق طرح امید اجتماعی در سال گذشته، فاز دوم این طرح در قالب برگزاری دوره‌های گوناگونی به زودی انجام می‌شود.
وی اضافه کرد: در این دوره‌ها سعی می‌شود که جهت افزایش سرمایه اجتماعی، آموزش‌های کاربردی به جوانان در شهرها و روستاهای بخش مرکزی تنگستان انجام شود.
بخشدار مرکزی تنگستان افزود: این طرح از ابتکارات ویژه استاندار بوشهر در دولت تدبیر و امید است که به آموزش‌های عمومی و مفاهیم حقوق شهروندی تاکید ویژه‌ای دارد.
غلامی تصریح کرد: مقدمات لازم جهت اجرای هرچه بهتر این دوره‌ها انجام گرفته و مربیان مربوطه نیز آموزش لازم دیده اند که انتظار می‌رود با برگزاری این دوره‌ها، شادی و نشاط شهرستان تنگستان را فرا گیرد.
وی یادآور شد: اجرای این دوره از طرح امید اجتماعی با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد صورت می گیرد تا زمینه فعالیت و حضور این سازمان‌ها در جامعه بیشتر شود.
غلامی ادامه داد: جمعیت هلال احمر شهرستان تنگستان در اجرای این طرح نقش ویژه‌ای دارد و اولین دستگاه اجرایی است که این دوره‌ها را برگزار می‌کند.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1395/10/18 12:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )