دوشنبه 27 آذر 1396
بخشدار مرکزی تنگستان خبر داد اجرای فاز دوم طرح امید اجتماعی در تنگستان
بخشدار مرکزی تنگستان خبر داد اجرای فاز دوم طرح امید اجتماعی در تنگستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان - یونس غلامی‌زاده بخشدار مرکزی  تنگستان جلسه هماهنگی طرح امید اجتماعی شهرستان تنگستان اظهار داشت: با توجه به برگزاری موفق طرح امید اجتماعی در سال گذشته، فاز دوم این طرح در قالب برگزاری دوره‌های گوناگونی به زودی انجام می‌شود.
وی اضافه کرد: در این دوره‌ها سعی می‌شود که جهت افزایش سرمایه اجتماعی، آموزش‌های کاربردی به جوانان در شهرها و روستاهای بخش مرکزی تنگستان انجام شود.
بخشدار مرکزی تنگستان افزود: این طرح از ابتکارات ویژه استاندار بوشهر در دولت تدبیر و امید است که به آموزش‌های عمومی و مفاهیم حقوق شهروندی تاکید ویژه‌ای دارد.
غلامی تصریح کرد: مقدمات لازم جهت اجرای هرچه بهتر این دوره‌ها انجام گرفته و مربیان مربوطه نیز آموزش لازم دیده اند که انتظار می‌رود با برگزاری این دوره‌ها، شادی و نشاط شهرستان تنگستان را فرا گیرد.
وی یادآور شد: اجرای این دوره از طرح امید اجتماعی با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد صورت می گیرد تا زمینه فعالیت و حضور این سازمان‌ها در جامعه بیشتر شود.
غلامی ادامه داد: جمعیت هلال احمر شهرستان تنگستان در اجرای این طرح نقش ویژه‌ای دارد و اولین دستگاه اجرایی است که این دوره‌ها را برگزار می‌کند.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری تنگستان - نعمت اله پولادی    1395/10/18 12:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :