یکشنبه 25 آذر 1397
افتتاح زمین چمن فوتبال بزرگ (کدخبر: 3426)
افتتاح زمین چمن فوتبال بزرگ

 


به گزارش

روابط عمومی فرمامداری   تنمگستان -پروژه های بزرگ بخش دلوار با اعتبار بالغ بر 18 میلیارد تومان در حوزه عمران و ورزش که شامل 9 چمن مصنوعی کوچک و یک چمن فوتبال بزرگ و ورودی پارک ساحلی دلوار بمناسبت هفته دولت در آخرین روز از هفته دولت توسط استاندار محترم افتتاح و تقدیم به مردم شد.

در آخرین روز از هفته دولت پروژه چمن مصنوعی عامری با حضور پر شور مردم عامری و روستاهای همجوار و جنوبی بخش افتتاح گردید.

نماینده ارشد دولت در استان ضمن تبریک هفته دولت به وضعیت جاده های بخش دلوار اشاره نمود و به فعال شدن پروژه محور بزرگ راه بوشهر- دیر و بازگشایی آن در هفته دولت آینده خبر داد.

 

وي با  توجه به ترافیک بالای محور ساحلی بخش دلوار و تصادفات دلخراش ماه های اخیر گفت :پروژه ايمن سازي، تعريض و اصلاح هندسي محور ساحلي از محل اعتبارات  استاني تامين اعتبار خواهد شد.  

ایشان در ادامه به بحران آب اشاره كرد گفت : جهت كاهش بحران اب در بخش دلوار مبلغ یک میلیاردو دویست ملیون تومان از اعتبارات تملک دارایی شهرستان تامين شده و با استفاده  از اعتبارات ملی اين پروژه تا یک سال آینده تكميل خواهد شد.

استاندار بوشهر در همين راستا افزود : مجتمع ابشيرين كن دلوار كه مورد تصويب قرار گرفته تا يك ماه اينده عمليات اجرايي ان اغاز خواهد شد.

 

سالاری به اجرای پروژه های امید در استان اشاره کرد و افزود:برای همه روستاها بوستان امید با سرانه 3 متر مربع برای هر نفر و احداث زمین والیبال برای همه روستاها و زمین چمن مصنوعی برای روستاهای جمعیت 500 و 1000 نفر بصورت تجمعی احداث شده و در اين قالب ١٨ چمن مصنوعي فوتبال در بخش دلوار احداث و ٤ مورد ديگر نيز تامين اعتبار شده است.

 

سالاري ظرفيت هاي گردشگري در سواحل دلوار را بي نظير دانست و افزود: جهت توسعه زيرساخت هاي گردشگري دلوار احداث بلوار ورودي به منطقه نمونه گردشگري دلوار انجام شد و اولين پلاژ بانوان استان در اين منطقه احداث مي شود.

 

استاندار بوشهر به بازدید مشترک با وزیر نفت از منطقه ساحلی اشاره كرد و گفت: منطقه ويژه گردشگري دلارام ظرفيت بي نظيري در استان است و از پي گيري براي جذب سرمايه گذار با هدف استفاده كاركنان وزارت نفت از اين منطقه خبر داد.

 

وی در پايان به توسعه فضاهاي ورزشی در دولت تدبیر و امید اشاره نمود و از تامین اعتبار برای تکمیل سالن ها ورزشی جایینک و محمدعامری ، بندر رستمی و سالن آموزش و پرورش از محل اعتبارات ملی و استانی خبر داد که در دهه فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

   1395/6/5 09:13        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )